Dne 16. února 2024 se otevřely brány Výstaviště v Brně odborníkům převážně z módního průmyslu, a to na kontraktační veletrh STYL/KABO, tentokrát již šedesátý druhý ročník. V rámci této prestižní události se také prezentovala značka kvality v oblasti textilních výrobků a služeb – QZ – Zaručená kvalita. Tato značka kvality je nedílnou součástí Národního programu Česká kvalita. Veletrh STYL/KABO je zásadní událostí pro textilní, oděvní a kožedělný průmysl, pravidelně se koná dvakrát ročně, v únoru a srpnu, na brněnském Výstavišti. Po dobu tří dnů se stává epicentrem módních trendů a inspirace pro nadcházející sezónu. Značka QZ – Zaručená kvalita je jedinou značkou kvality pro textilní výrobky a související služby v České republice. Produkty označené logem QZ – Zaručená kvalita jsou vyráběny v souladu s nejpřísnějšími oborovými normami a podstoupily důkladné testování v nezávislých zkušebních laboratořích. Jedná se tedy o textilie a oděvy s dlouhou životností, které přinášejí uživatelům dlouhodobou spokojenost a
užitek. Tím samozřejmě podporují trend udržitelné výroby a přispívají k omezení rychlé módy.

Na veletrhu STYL/KABO byla značka prezentována velkým bannerem o rozměru 4 x 2 m zavěšeným ze střechy pavilonu. Pro zájemce o podrobnější informace byly na stánku Asociace textilního-oděvního-kožedělného průmyslu (ATOK)k dispozici informační letáčky. Díky podpoře Rady kvality České republiky se podařilo zviditelnit značku QZ – Zaručená kvalita mezi vystavovateli a návštěvníky veletrhů Styl a Kabo.

Tato akce se konala za finanční podpory Rady kvality České republiky a ve spolupráci s Oficiálním portálem Rady kvality České republiky:
www.narodniportal.cz