Oceněným výrobkem je Usňová fussbettová obuv

K certifikaci firma předložila výrobky specifikované jako Usňová fussbettová obuv, v několika vzorech. Obuv je specifikovaná jako lehká korková obuv s tlumící mezipodešví a měkčený dvousložkový fussbett. Střih je buď s plnou špicí nebo otevřený.

U otevřených střihů je pak uzavírání na 2 nebo 3 pásky na nártu. U všech vzorů je možné přidat i patní pásek a lze si vybrat z různých barevných variant.

Tipaboty s. r. o.

Společnost TIPABOTY s. r. o. má dva stěžejní výrobní směry. Vyrábí jednak pracovní obuv do lehkých provozů, která je na trh dodávána pod známým sloganem „BOTY DO ROBOTY“. Druhým výrobním směrem jsou komfortní zdravotní boty, které jsou zároveň stylové stejně jako pracovní obuv, ale jsou vyráběny v různých módních barevných odstínech.

Technologie výroby je zaměřena na dokonalé dílenské zpracování vzhledem k ortopedickým a zdravotním požadavkům na obuv včetně módního designu. Veškerá pracovní obuv, včetně antistatické ESD obuvi, vyhovuje evropským normám a je opatřena prohlášením shody výrobce. Prodej obuvi je realizován prostřednictvím sítě specializovaných velkoobchodů a prodejen v celé České republice a částečně i na zahraničních trzích.