Jako jediní výrobci vyrábíme unikátní ručně šitou obuv se zvýšeným zdravotním účinkem. Tato výjimečná technologie výroby Vám poskytuje jedinečné přizpůsobení obuvi pro Vaše unavené nohy. Veškerá obuv obsahuje podporu nožních kleneb s použitím kvalitních materiálů.
Jsme prověřenou solidní rodinnou firmou s výrobou v České republice, k výrobě maximálně využíváme regionální komponenty, podporujeme zaměstnanost v příhraničním regionu Bílých Karpat a celá výroba probíhá za příjemných a etických podmínek.
Věnujeme velký podíl ruční práce každému páru, který je určen pro daného zákazníka. Zákazník si navíc obuv může dokonale přizpůsobit svým potřebám. Toto vše dokážeme vyrobit s láskou a za sériovou cenu. Jsme malý, ale za to pružný výrobce a umíme Vám vyrobit boty různých barev, šířek, s volbou dětských ozdob a různé typy podrážek.
Na většinu kolekce máme udělenou značku „Komfortní obuv“, která je zařazena v Národním programu Česká kvalita a garantuje dospělým spotřebitelům, že obuv odpovídá z hlediska své konstrukce požadavkům na zdravé obouvání, že je vyrobena z kvalitních a osvědčených materiálů a je v souladu s českými normami a předpisy. Kvalitu obuvi ověřuje nezávislá autorizovaná zkušebna a Komise zdravotně nezávadného obouvání.