VUCH s.r.o. je rychle a dynamicky se rozvíjející českou společností, vznikla v roce 2015 a za dobu svého působení se raketovým růstem dostala na přední příčky českého trhu s módním zbožím pro muže a ženy. Její sortiment je velmi široký, ale specializuje se zejména na peněženky, kabelky a batohy. Dlouhodobou strategií společnosti je vytvářet stylové módní kousky plné barev a radosti s důrazem na kvalitu, jedinečný design za přijatelnou cenu.

Sedací vaky VUCH jsou doplňkovým produktem cílícím zejména na odpovědné chování a udržitelnost s ohledem na životní prostředí. Na výplň produktu je použita drť, která je vyrobena z vadných, neopravitelných a reklamovaných produktů, které tvoří hlavní sortiment společnosti (peněženky, kabelky, batohy) a které by se za normálních okolností staly odpadem. Sedací vaky VUCH jsou vyrobeny v Česku z voděodolné, omyvatelné a stálobarevné tkaniny v různých kreativně navržených designech.

Kvalita je pro VUCH velmi důležitá a společnost se neustále snaží pracovat na tom, aby se zdokonalovala ve všech směrech. Kromě kvality výrobků klade společnost velmi vysoký důraz na maximální spokojenost zákazníka.
Značku CZECH MADE společnost získala na výrobek „Sedací vaky VUCH“. Více informací o nabídce společnosti VUCH s.r.o. najdete zde: https://www.vuch.cz/