ParaCENTRUM Fenix, z.s. jako jediná nezisková organizace a současně první poskytovatel sociálních služeb v Jihomoravském kraji se může nově chlubit značkou kvality CZECH MADE. Ocenění kvality poskytovaných služeb bylo zaslouženě uděleno díky splnění všech přísných podmínek hodnocení kvality. Za zmínku stojí zejména příkladná pečlivost, výborné zpracování potřebných dokumentů, vysoká spokojenost zákazníků, angažovanost a srdečnost všech pracovníků a také výborné výsledky z hodnocení na místě.

„V posledních letech se nás přímo či zprostředkovaně dotkla řada věcí jako pandemie koronarivu, stěhování našeho spolku a následné hledání nového útočiště, energetická krize, personální obměna a další. Rozhodli jsme se proto ujistit, že se ParaCENTRUM Fenix pod tíhou těchto událostí v žádném případě neodklonilo ze směru, jakým vykonává své poslání pomáhat lidem po poškození míchy komplexním a originálním způsobem. Důkazem úspěchu je vedle spokojených klientů nyní také zisk označení kvality CZECH MADE pro naše služby.“ PaeDr. Ing. Petr Houšť, MBA – ředitel organizace

ParaCENTRUM Fenix pomáhá lidem po poranění páteře a míchy a jejich blízkým při návratu do aktivního života. Je jedinou organizací zabývající se spinální problematikou na Moravě a jako jediní poskytují fyzioterapii výlučně s touto odborností v České republice. Sociální služby organizace jsou zařazeny do základní sítě sociálních služeb Jihomoravského kraje.
Organizace sídlící v Brně byla založena vozíčkáři již v roce 2004. Za dobu 20 let svého působení si získala jméno organizace, která poskytuje své služby (sociální rehabilitace, fyzioterapie, osobní asistence, ergoterapie a další) v maximální kvalitě a s vysokým důrazem na spokojenost každého klienta.

Značku CZECH MADE organizace získala na službu „Poskytování sociální, zdravotní a humanitární pomoci osobám s poškozením míchy“.

Gratulujeme k získání ocenění.