Přednáška „Cíle udržitelného rozvoje“ Jeffrey D. Sachs

Přednáška „Cíle udržitelného rozvoje“ Jeffrey D. Sachs

27. května 2017
Začátek události
27. května 2017
Konec události
5. března 2021 - 10:01
Místo konání
Praha

Jeffrey D. Sachs v Praze: o Cílech udržitelného rozvoje

Exkluzivní přednášku profesora Jefrey D. Sachse na téma „Cíle udržitelného rozvoje: Výzva pro střední Evropu“, která se uskuteční v sobotu 27. května, organizuje Asociace společenské odpovědnosti, UN Global Compact Česká republika a Česká podnikatelská rada pro udržitelný rozvoj ve spolupráci s Univerzitou Karlovou.

Jeffrey D. Sachs je světově známý profesor ekonomie z Columbia University, expert na udržitelný rozvoj, odborný poradce OSN, autor několika světových bestsellerů a komentátor předních novin. Dvakrát byl zmíněn v seznamu 100 nejvlivnějších globálních lídrů magazínu Times anoviny New York Times ho nazvali „nejdůležitějším ekonomem světa.“

Profesor Sachs byl expertním poradcem generálního tajemníka OSN Ban Ki-moona pro Cíle udržitelného rozvoje (SDGs) a novou agendu OSN reprezentuje jako Advokát SDGs.

Do Česka na jeden den exkluzivně přijíždí u příležitosti slavnostního vyhlášení prvního ročníku Cen SDGs, prestižního ocenění za udržitelnost a společenskou odpovědnost, které v ČR iniciují Úřad vlády ČR, Asociace společenské odpovědnosti, UN Global Compact v ČR, Ministerstvo průmyslu a obchodu, Česká rozvojová agentura a OSN Česká republika.

Bližší informace zde.

Globální Summit korporátní udržitelnosti pod záštitou OSN.

Vlastenecký sál, Univerzita Karlova, Karolinum

27. května 2017

Zdroj: Asociace společenské odpvoědnosti