Již čtvrtý ročník Ceny hejtmana Plzeňského kraje za společenskou odpovědnost, kam se můžou hlásit veřejné subjekty a soukromé firmy z regionu, vyhlašuje v těchto dnech Plzeňský kraj.

Soutěž si klade za cíl ocenit veřejný sektor (tj. neziskové organizace, obce, školy, nemocnice aj.) a podnikatelský sektor, který je v Plzeňském kraji aktivní na poli společenské odpovědnosti.

Přihlásit do soutěže se mohou všechny podnikatelské subjekty a subjekty veřejného sektoru, které působí na území Plzeňského kraje, včetně těch, jež se přihlásily do minulých ročníků, vyplněním přihlášky a dotazníku do 30. dubna 2017.

Soutěžit se bude v těchto kategoriích:

Podnikatelský sektor

podkategorie do 250 zaměstnanců
podkategorie nad 250 zaměstnanců

Veřejný sektor

podkategorie obce
podkategorie ostatní (nemocnice, školy, aj.)

V květnu pak proběhne hodnocení odbornou komisí a ve čtvrtek 8. června 2017 slavnostní vyhlášení výsledků na krajském úřadu.

Čtvrtý ročník Ceny hejtmana Plzeňského kraje za společenskou odpovědnost 2016 vyhlašuje Plzeňský kraj ve spolupráci s Regionální hospodářskou komorou Plzeňského kraje a Radou kvality ČR. Cena hejtmana kraje za společenskou odpovědnost ideově vychází z Národní ceny ČR za CSR.

Hlásit se je možné prostřednictvím přihlášky a dotazníku, které naleznete zde.