Oficiální portál České republiky o společenské odpovědnosti.

Oficiální portál
České republiky
o společenské odpovědnosti.

Plzeňský kraj vyhlásil další ročník Ceny hejtmana Plzeňského kraje za společenskou odpovědnost 2016

Již čtvrtý ročník Ceny hejtmana Plzeňského kraje za společenskou odpovědnost, kam se můžou hlásit veřejné subjekty a soukromé firmy z regionu, vyhlašuje v těchto dnech Plzeňský kraj.

Soutěž si klade za cíl ocenit veřejný sektor (tj. neziskové organizace, obce, školy, nemocnice aj.) a podnikatelský sektor, který je v Plzeňském kraji aktivní na poli společenské odpovědnosti.

Přihlásit do soutěže se mohou všechny podnikatelské subjekty a subjekty veřejného sektoru, které působí na území Plzeňského kraje, včetně těch, jež se přihlásily do minulých ročníků, vyplněním přihlášky a dotazníku do 30. dubna 2017.

Soutěžit se bude v těchto kategoriích:

Podnikatelský sektor

podkategorie do 250 zaměstnanců
podkategorie nad 250 zaměstnanců

Veřejný sektor

podkategorie obce
podkategorie ostatní (nemocnice, školy, aj.)

V květnu pak proběhne hodnocení odbornou komisí a ve čtvrtek 8. června 2017 slavnostní vyhlášení výsledků na krajském úřadu.

Čtvrtý ročník Ceny hejtmana Plzeňského kraje za společenskou odpovědnost 2016 vyhlašuje Plzeňský kraj ve spolupráci s Regionální hospodářskou komorou Plzeňského kraje a Radou kvality ČR. Cena hejtmana kraje za společenskou odpovědnost ideově vychází z Národní ceny ČR za CSR.

Hlásit se je možné prostřednictvím přihlášky a dotazníku, které naleznete zde.