Oficiální portál České republiky o společenské odpovědnosti.

Oficiální portál
České republiky
o společenské odpovědnosti.

Listopad – Měsíc kvality 2016: Konference “Kvalitou pro výsledky”

Měsíc listopad je pro příznivce kvality obdobím, kdy je možno získat nové poznatky a inspiraci, srovnávat svoje zkušenosti s ostatními či neformálně se setkávat v rámci společenských událostí. Tímto Vám zveme na nejvýznamnější listopadové události:

Hovoří-li se o managementu kvality a oblastech s kvalitou souvisejících, často se hovor stočí k normám, které jednak stanovují požadavky (kriteriální normy) a jednak poskytují návody na aplikování „nejlepší praxe“. Minulý rok přinesl velkou revizi a zvýšený zájem o informace o normách ISO 9001 a ISO 14001.

Datum: 8. 11. 2016

Místo konání: Národní dům na Vinohradech, Praha 2, nám. Míru 9

Nosnými tématy letošní konference jsou proto normy – a budou prezentovány, jak zkušenosti s normami aktuálně platnými, tak informace o normách očekávaných. A jak souvisí normy – kvalita a výsledky? Není pochyb o tom, že správné uplatňování norem vede ke zlepšování přístupů organizace a tím ke zvyšování celkové výkonosti firmy. Pro ty účastníky konference, kteří se chtějí věnovat „měkčímu“ tématu, je nachystán workshop na téma pracovní motivace.

Registrace a bližší informace zde: