Listopad – Měsíc kvality 2016: Konference vítězů cen za kvalitu

Listopad – Měsíc kvality 2016: Konference vítězů cen za kvalitu

22. listopadu 2016
Začátek události
22. listopadu 2016
Konec události
24. ledna 2021 - 22:49
Místo konání
Praha

Měsíc listopad je pro příznivce kvality obdobím, kdy je možno získat nové poznatky a inspiraci, srovnávat svoje zkušenosti s ostatními či neformálně se setkávat v rámci společenských událostí. Tímto Vám zveme na nejvýznamnější listopadové události:

Model excelence EFQM a zavádění principů společenské odpovědnosti (CSR) v České republice je poměrně osvědčenou cestou, kterou se vydává stále více organizací. Primárním cílem těchto organizací je trvalá udržitelnost, kde je kladen stále větší důraz na efektivitu, vliv na zainteresované strany, výkonnost a image společnosti.

Účastníci 9. ročníku Konference vítězů – Winners Conference se seznámí s nejlepšími praxemi a průběhem 22. ročníku Národní ceny kvality ČR a 8. ročníku Národní ceny ČR za společenskou odpovědnost.

Datum: 22. 11. 2016

Místo konání: Hotel Kampa, Praha 1, Všehrdova 16

Globální Summit korporátní udržitelnosti pod záštitou OSN.

O své zkušenosti se podělí zahraniční i domácí přednášející. Cílem konference je sdílet zkušenosti, vzájemně se učit a inspirovat se k dalšímu vlastnímu rozvoji. Konference je určena zástupcům podnikatelských subjektů i organizací z veřejného sektoru, kteří mají zájem řídit své činnosti excelentním způsobem a dosahovat vynikajících výsledků.

Registrace a bližší informace zde: