Nový hejtman Plzeňského kraje naváže na tradici a i letos vyhlásí Cenu hejtmana za společenskou odpovědnost.

Na konci listopadu 2016 převzal funkci hejtmana Plzeňského kraje bývalý generální ředitel plzeňské firmy Škoda Transportation Josef Bernard. Nový hejtman naváže na úsilí svého předchůdce a ve snaze iniciovat zájem organizací o principy společenské odpovědnosti vyhlásí i letos ocenění Cenu hejtmana Plzeňského kraje za společenskou odpovědnost.

Uskuteční se tak již IV. ročník této soutěže a její vyhlášení můžeme očekávat v průběhu jara 2017.  Cena hejtmana za společenskou odpovědnost má vybudovanou svou dlouholetou tradici. V rámci České republiky je aktuálně zapojeno pět krajů, které každoročně oceňují firmy a organizace, aktivní na poli společenské odpovědnosti.

V Plzeňském kraji se v loňském roce přihlásilo téměř 30 organizací. Slavnostní vyhlášení proběhlo na půdě krajského úřadu 21. června 2016 a první místa v jednotlivých kategoriích obsadili Systherm s.r.o., Gerresheimer Horšovský Týn spol. s r.o., Centrum pečovatelských a ošetřovatelských služeb Město Touškov a Statutární město Plzeň.

Cenu hejtmana v Plzeňském kraji za společenskou odpovědnost vyhlašuje Rada Plzeňského kraje ve spolupráci s Regionální hospodářskou komorou Plzeňského kraje a Radou kvality ČR.

Více informací o ceně se můžete dočíst zde.