ARMOR s.r.o.
Francouzská společnost ARMOR se za 100 let existence na trhu spotřebního materiálu vždy snažila a snaží zavádět nové technologie a podporovat všechny, kteří odpovědně přistupují k životnímu prostředí a chrání jej. S inovacemi přicházejí všechny divize společnosti ARMOR.

V současné době je ARMOR právem světovou jedničkou v termotransferové technologii a evropskou jedničkou ve výrobě inkoustových a tonerových kazet.

 
U laserových tonerů přichází ARMOR s unikátním programem OWA, který umožňuje firmám i institucím splnit požadavky společenské odpovědnosti na životní prostředí. Výsledný tzv. „Materiálový audit“ je užitečným nástrojem splňujícím kritéria pro posuzování ekologické aktivity. Je zpracován tak, aby bylo možno jej zahrnout do zprávy CSR. Laserové náplně OWA ARMOR jsou tak dokonalým příkladem principů cirkulární ekonomiky.

V České republice působí prostředním obchodní a logistické pobočky AMOR s.r.o. od roku 1997, která kromě České republiky a Slovenska zastřešuje i ostatní státy střední a východní Evropy.

Kontakt: Jan Mára, email: jan.mara@armor.cz
www.armor.cz